niedziela, 16 października 2016

Crafty Life - konkurs na powitanie


Witajcie,

kochani ruszył nowy portal Crafty Life,
wobec którego osobiście mam wieeelkie oczekiwania :)
A w związku z ty, że "ruszył" od razu wystartował i z konkursem na powitanie, do którego serdecznie Was zapraszam !Czego od Was oczekuję, co chciałabym u Was znaleźć ??
No wiec tak, oczekuję, że będziecie moim Wielkim okiem na Craftowy Świat, że żaden news już od teraz mi nie umknie i żaden świetny kursik nie zgubi się w gąszczu innych.
Oczekuję, że znajdę u Was dosłownie wszystko, począwszy od porannych wiadomości,a kończąc na wieczornej bajce :D  czyli prosto mówiąc kursy, tutoriale, informacje o nowościach i wydarzeniach z życia craftowego, ciekawe poradniki i wywiady z interesującymi postaciami, recenzje nowości, kalendarz ważnych dat, informacje o wyprzedażach itp itd.
Oczekuję zbioru wszystkiego w jednym miejscu, abym nie musiała biegać od strony do strony w poszukiwaniu konkretnych informacji, ale mogła z kubkiem gorącej herbaty zasiąść przy komputerze na craftylife.pl z pewnością, że od teraz będę najlepiej poinformowaną crafciarą na kuli ziemskiej ;)

Tego Wam życzę, aby portal łączył w sobie wszystko co nam potrzebne !! I gorąco kibicuję, trzymając kciuki :)

pozdrawiam, Iza !

2 komentarze:

  1. Dziękujemy za cenne wskazówki! Mamy nadzieję, zę choć w części uda nam się zrealizować te wszystkie życzenia!! Pozdrawiam - Ela z Crafty Life

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy - Dorota Crafty Life ;)

    OdpowiedzUsuń